Słoneczne lato w Programie Rekomendacyjnym – Konto z premią 50 zł

W najnowszej odsłonie Programu Rekomendacyjnego Alior Bank premiuje polecanie kont osobistych. Bank wypłaci 50 zł premii osobie rekomendującej konto oraz tej, która założy nowy rachunek.

Program Rekomendacyjny Alior Banku polega na przyznawaniu premii za polecanie produktów Banku np. rodzinie lub znajomym. Dzięki skutecznej rekomendacji konta osobistego, pożyczki, kredytu hipotecznego lub konta firmowego, można otrzymać gratyfikację w wysokości nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Wynagrodzenie przyznawane jest osobno od każdej skutecznej rekomendacji, dlatego możliwości zarabiania są nieograniczone, a suma premii zależy wyłącznie od liczby efektywnych poleceń.

W ramach nowej oferty promocyjnej, za skuteczne polecenie Konta Rozsądnego, Konta Osobistego lub Konta Wyższej Jakości, Bank wypłaca premię w wysokości 50 zł. Co ważne, otrzyma ją nie tylko klient polecający konto, ale również osoba, która otworzy nowy rachunek i spełni następujące warunki:

a) w terminie pomiędzy 12 czerwca a 31 lipca 2015 r., złoży wniosek internetowy o Konto Rozsądne, Konto Osobiste lub Konto Wyższej Jakości na dedykowanej stronie

b) w terminie do 14 sierpnia 2015 r.:

· założy konto z kartą debetową

· otrzyma wpłatę na założone konto w wysokości min. 500 zł

· dokona minimum jednej płatności kartą wydaną do konta

Program Rekomendacyjny skierowany jest do wszystkich klientów Alior Banku posiadających konto osobiste w złotych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zarejestrować się w Programie korzystając z Systemu Bankowości Internetowej Alior Banku, wpisać w odpowiednie pole adres email polecanej osoby i wysłać rekomendację wybranego produktu. Po spełnieniu warunków rekomendacji przez odbiorcę Bank wypłaci premię.

Dodaj komentarz

Back To Top