Jaki rodzaj leasingu wybrać dla swojego przedsiębiorstwa?

Stworzenie przedsiębiorstwa, które przynosiłoby zadowalające zyski to ciężkie zadanie, które wymaga od właściciela koncentracji na dobru firmy oraz podejmowania trudnych decyzji.

Na początkowym etapie rozwoju  pojawia się zazwyczaj najwięcej niedogodności. Dotyczą one przede wszystkim ograniczonego budżetu, który odbiera szanse dokonywania efektywnych inwestycji. W takich sytuacjach wielu przedsiębiorców traci motywacje i rezygnuje. Chcąc tego uniknąć wystarczy skorzystać z jednej z dostępnych opcji finansowania. Metody te powodują, że spółka odzyskuje niezbędną stabilność i zyskuje fundusze na zakup środków trwałych.

Najczęściej wybieranym przez właścicieli rozwiązaniem jest leasing bez wykupu. Ta propozycja sprawia, że klient może korzystać z samochodu bez konieczności jego późniejszego  nabywania. Wystarczy wypełnić wniosek leasingowy, w którym podaje się informacje dotyczące planowanej wpłaty początkowej, modelu pojazdu czy czasu trwania umowy, a następnie czekać na kalkulacje składki. Chcąc znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę należy pozyskać radę ze strony profesjonalistów.

Dobrym przykładem jest przedsiębiorstwo CLS działające z ogromnym powodzeniem na rynku od ponad 15 lat. Jego celem jest dopasowywanie rozwiązań w koncentracji na oczekiwaniach i potrzebach klientów. Podczas selekcji ofert pod uwagę brane są także posiadane przez odbiorców możliwości. Efektem skorzystania z fachowych usług jest kompleksowa obsługa przez wszystkie etapy realizacji, a także wiążący się z nią komfort. Siedziby firmy zlokalizowane są w pięciu miastach – Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Opolu oraz Bydgoszczy.

Zainteresowani mogą także swobodnie korzystać ze strony internetowej, która została w sposoby intuicyjny podzielona na kategorie odpowiadające konkretnym branżom. Asortyment poza leasingiem bez wykupu zawiera także opcje dotyczące kredytów oraz ubezpieczeń. Firma może pochwalić się owocną współpracą z wieloma instytucjami zewnętrznymi, co pozwala jej oferować różnorodne rozwiązania.

Dodaj komentarz

Back To Top