5 pomysłów na prezent ślubny

W czasie wakacji wielu z nas wybiera się na ślub znajomych lub rodziny. Zwłaszcza sierpień ze względu na “r” w nazwie (co ma zapewnić młodej parze szczęście), obfituje w prawdziwy wysyp uroczystości weselnych.

O ile państwo młodzi zastanawiają się w tym czasie, co podać do jedzenia i jaką wybrać muzykę, goście stają przed trudnym wyborem ślubnego prezentu. Co kupić nowożeńcom na nową drogę życia, aby podarunek nie był sztampowy i nudny?

Aparat automatycznie wywołujący zdjęcia

Chociaż obecnie każdy z nas może robić zdjęcia telefonem komórkowym, nadal największą radość wzbudzają papierowe fotografie, które możemy włożyć do ramki lub powiesić nad biurkiem. Zapomnijmy jednak o każdorazowym wywoływaniu zdjęć. Na rynku pojawił się następca kultowego Polaroida – Instax Mini marki Fujifilm. Niewielki aparat od razu wywołuje zdjęcia wielkości karty kredytowej. Cena tego technologicznego cacka wynosi ok. 300 zł. Urządzenie jest dostępne w różnych modelach i kolorach. Do aparatu warto dołączyć zestaw wkładów, aby państwo młodzi mogli od razu przetestować nowy sprzęt.

Robot samosprzątający

Wyobraź sobie, że wychodzisz do pracy, a po powrocie podłoga w twoim mieszkaniu jest czysta i odkurzona. Chyba każdy z nas o tym marzy. Z okazji ślubu, możesz podarować swoim bliskim nowoczesny robot, który samodzielnie zbierze nieczystości z podłóg i dywanów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających psa lub kota oraz alergików. Ceny odkurzaczy samojezdnych są bardzo zróżnicowane. Najtańsze modele kupimy już za ok. 200-300 zł, te najdroższe sięgają nawet 4000 zł.

Ekstremalne chwile

Skok na bungee, lot balonem lub paralotnią, a może spływ Dunajcem? Jeśli wiesz, że państwo młodzi nie stronią od przygód i lubią poczuć dodatkowy zastrzyk adrenaliny, kup im voucher na ekstremalne wydarzenie. W internecie znajdziesz bez trudu strony, które zajmują się organizacją tego rodzaju atrakcji we wszystkich zakątkach Polski. Koszt biletów dla dwóch osób waha się od 400 do nawet 2000 zł  w zależności od wybranej atrakcji. Dzięki takiej niespodziance młoda para spędzi chwile, które zapamięta na długo.

Kosz piknikowy

Tradycja urządzania pikników jest w Polsce mało popularna z wielu względów. Brak czasu, brak odpowiedniego miejsca w okolicy oraz brak potrzebnych akcesoriów to tylko niektóre z nich. Kupując nowożeńcom piękny, wiklinowy kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem, z pewnością zachęcimy ich do częstszego spędzania weekendów na łonie natury. Zakup piknikowego kosza to wydatek rzędu 200-500 zł.

Liczy się pomysł

Prezent ślubny nie musi być kosztowny. Dobry pomysł jest często kluczem do znalezienia podarunku, który sprawi naszym bliskim prawdziwą radość. Co jednak zrobić, gdy zakup nawet niedrogiego prezentu ślubnego przerasta nasze możliwości finansowe? Rozwiązaniem może być wówczas chwilówka. Wysokość pożyczki przez internet wybieramy samodzielnie, dlatego możemy bez trudu dopasować kwotę zobowiązania do naszych potrzeb. Sprawimy wówczas radość naszym bliskim, nie martwiąc się o domowy budżet. Rozsądne zaplanowanie wydatków w kolejnym miesiącu pozwoli nam spłacić pożyczkę w terminie, dzięki czemu nie będziemy musieli płacić dodatkowych odsetek.

Dodaj komentarz

Back To Top